Gooise Psychologen Praktijk Hana-700x700 Hana Hajro MSc  Gooise Psychologen Praktijk

Hana Hajro

Over Hana

Sinds oktober 2024 werk ik met veel plezier als basispsycholoog bij de praktijk. In het najaar ga ik starten met de opleiding tot GZ-psycholoog – een nieuwe uitdaging waar ik erg naar uitkijk.
Hiervoor heb ik gewerkt bij 113 Zelfmoordpreventie. Daar heb ik veel ervaring opgedaan met verschillende soorten klachten en doelgroepen. Die tijd heeft me niet alleen veel geleerd, maar ook bevestigd hoe belangrijk het is om écht contact te maken met mensen.
Wat voor mij centraal staat in het werk, is de verbinding met de mens achter de klacht — een open, gelijkwaardige samenwerking is voor mij de basis van elke behandeling.
In mijn werkwijze combineer ik verschillende behandelmethoden zoals Cognitieve Gedragstherapie (CGT), EMDR, Transdiagnostisch werken en elementen uit Acceptance and Commitment Therapy (ACT). Ook geloof ik dat gepaste humor ruimte kan geven binnen het proces, en ik neem mijn eigen menselijkheid graag mee in het contact.

Specialisatie en kenmerken

  • Cognitieve Gedrags Therapie
  • EMDR
  • Transdiagnostisch werken

Opleidingen

  • WO Psychologie