Psychologen

 

 

Bij de Gooise Psychologen Praktijk werken psychologen die na hun universitaire opleiding verschillende registraties en kwalificaties behaald hebben. De psychologen zijn opgeleid om snel en adequaat klachten in kaart te brengen, een diagnose te stellen en in te schatten welke behandeling het best bij u past. De psycholoog maakt gebruik van de laatste ontwikkelingen op het gebied van diagnostiek en kiest die behandelmethoden die volgens onderzoek het best passen bij uw klachten en de beste resultaten geven.
Aanwezige registraties / kwalificaties binnen de Gooise Psychologen Praktijk:

  • Psycholoog NIP
  • Gezondheidszorgpsycholoog
  • Eerstelijnspsycholoog®
  • Kinder- en jeugdpsycholoog
  • Kinder- en jeugdpsycholoog specialist
  • Klinisch Psycholoog
  • Orthopedagoog
  • Psychotherapeut
  • Cognitief Gedragstherapeut VCGt®
  • Supervisor NIP

Binnen de praktijk werken GZ-psychologen (Gezondheidszorg-psycholoog) welke zijn opgenomen in het BIG-register (overheidsregister voor Beroepen in de Gezondheidszorg). De Gooise Psychologen Praktijk is tevens een opleidingspraktijk voor GZ-psychologen. Psychologen die de opleiding tot GZ-psycholoog volgen werken over het algemeen naast hun werkzaamheden bij onze praktijk ook in een collega-praktijk in de regio. Via de opleiding worden zij breed geschoold in de nieuwste behandelmethoden en zijn zodoende op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen. De psychologen in opleiding werken onder supervisie van een geregistreerde GZ-psycholoog.

Binnen de praktijk werken tevens gekwalificeerde eerstelijnspsychologen. De kwalificatie “eerstelijnspsycholoog” is een specialisatie bovenop de GZ-registratie en vereist verplichte nascholings- en werk- en supervisie-uren.

De psychologen die werken met kinderen en jongeren hebben allen meerdere jaren ervaring opgedaan in verschillende werkvelden en beschikken bovendien eveneens over de kwalificatie kinder- en jeugdpsycholoog.

Barbara van Heesewijk

GZ-psycholoog
Eerstelijnspsycholoog
Aangesloten bij IKA-netwerk

Werkzaam op:
• Dinsdag (Jan van Brakelstraat)
• Donderdag (Jan van Brakelstraat)

Contact: barbara@gooisepsychologen.nl

 

Iet Hoek

GZ-psycholoog
Psychotherapeut
Klinisch Psycholoog

Werkzaam op:
• Maandag (Gezondheidscentrum De Lloods)
• Dinsdag (Jan van Brakelstraat)
• Donderdag (Gezondheidscentrum De Driesten)
• Vrijdag (Jan van Brakelstraat)

Contact: iet@gooisepsychologen.nl

Anke Hogenes

GZ-psycholoog
Eerstelijnspsycholoog
Kinder- en Jeugdpsycholoog

Werkzaam op:
• Maandagochtend (Jan van Brakelstraat)
• Dinsdagmiddag (Gezondheidscentrum De Driesten)
• Woensdagmiddag (Gezondheidscentrum Huizermaat)

Contact: anke@gooisepsychologen.nl

Piet Hoogeterp

GZ-psycholoog
Eerstelijnspsycholoog
Kinder- en Jeugdpsycholoog

Werkzaam op:
• Maandagmiddag (Jan van Brakelstraat)
• Dinsdagochtend (Jan van Brakelstraat)
• Woensdagochtend (Gezondheidscentrum De Driesten)
• Donderdagmiddag (Gezondheidscentrum Bijvanck)
• Vrijdagochtend (Jan van Brakelstraat)

Contact: piet@gooisepsychologen.nl

Cora Janssen

GZ-psycholoog
Eerstelijnspsycholoog
Kinder- en Jeugdpsycholoog Specialist
Orthopedagoog

Werkzaam op:
• Woensdag (Jan van Brakelstraat)
• Donderdagmiddag (Gezondheidscentrum De Lloods)

Contact: cora@gooisepsychologen.nl

 Hans Lassche

Hans Lassche

GZ-psycholoog
Eerstelijnspsycholoog
Kinder- en Jeugdpsycholoog

Werkzaam op:

• Woensdagochtend (Gezondheidscentrum Huizermaat)
• Woensdagmiddag (Jan van Brakelstraat)
• Donderdag (Jan van Brakelstraat)

Contact: hans@gooisepsychologen.nl

Christiaan Scheele

GZ-psycholoog
Psychotherapeut i.o.
Eerstelijnspsycholoog
Kinder- en Jeugdpsycholoog
Cognitief Gedragstherapeut VCGt
Supervisor NIP
Ingeschreven NVPO Deskundigenbestand

Werkzaam op:
• Maandagochtend (Jan van Brakelstraat)
• Dinsdagochtend (Gezondheidscentrum De Lloods)
• Dinsdagmiddag (Jan van Brakelstraat)
• Woensdagochtend (Jan van Brakelstraat)
• Donderdagochtend (Gezondheidscentrum De Lloods)
• Donderdagmiddag (Jan van Brakelstraat)
• Vrijdagochtend (Gezondheidscentrum Bijvanck)

Contact: christiaan@gooisepsychologen.nl

Willemijn Schep

GZ-psycholoog

Werkzaam op:
• Maandag (Jan van Brakelstraat)
• Woensdag (Jan van Brakelstraat)
Contact: willemijn@gooisepsychologen.nl

Daphne Straasheijm

GZ-psycholoog
Eerstelijnspsycholoog
Orthopedagoog

• Maandagochtend (Het Raadhuis)
• Donderdagochtend (Jan van Brakelstraat)
• Vrijdagmiddag (Jan van Brakelstraat)

Contact: daphne@gooisepsychologen.nl

 Ymke Verhoog

GZ-psycholoog

Werkzaam op:

• Woensdag (Jan van Brakelstraat)
• Donderdagmiddag (Gezondheidscentrum De Driesten)
• Vrijdag (Jan van Brakelstraat)

Contact: ymke@gooisepsychologen.nl

Caroline Vooijs

GZ-psycholoog
Eerstelijnspsycholoog

Werkzaam op:

• Dinsdagochtend (Jan van Brakelstraat)
• Woensdag (Gezondheidscentrum Bovenmaat)
• Donderdagochtend (Jan van Brakelstraat)

Contact:caroline@gooisepsychologen.nl

 

Marieke Zomerdijk

GZ-psycholoog

Werkzaam op:
• Dinsdag (Jan van Brakelstraat)

Contact: marieke@gooisepsychologen.nl

Jamilla van der Helm

GZ-psycholoog i.o

Werkzaam op:
• Maandag (Jan van Brakelstraat)
• Woensdag (Jan van Brakelstraat)
• Vrijdag (Jan van Brakelstraat)

Contact: jamilla@gooisepraktijk.nl

Wendy van Engelen

GZ-psycholoog i.o.
Cognitief Gedragstherapeut VCGT i.o.

Werkzaam op:

• Maandag (Jan van Brakelstraat)
• Dinsdag (Jan van Brakelstraat)
• Donderdag (Jan van Brakelstraat)

Contact: wendy@gooisepsychologen.nl